تبلیغات
مراقبه های زهیر::: مردی که امام مراقبتش کرد و به او حیات طیبه بخشید:::: Zoheir's vighilance
همان دور مانده بود. نه یک قدم پیش و نه یک قدم پس. بینابین راه! پسری دیگر از اولاد علی در راه بود. کاروانی راه انداخته بود که می بایست این روزها می رسید. زهیری بود که مانده بود کجا خیمه اش را بزند... نزدیک یا دور؟!

امام منتظر

سه شنبه 11 خرداد 1389 12:48 ق.ظ

ارسال شده در: محاسبه های زهیر
«وقتی حسین علیه السلام در صحنه است، اگر در صحنه نیستی، هر کجا که می­خواهی باش! ایستاده به نماز، چه نشسته بر سفره شراب...» (شهید گلستانی)

 

پی­نوشت2:

دنبال چه می­گردیم؟ علم و معرفت و تهذیب؛ یا پول و پست و مقام؟ وقتی اماممان منتظر است، فرقی نمی­کند؛ چه دنبال معرفت و علم و تهذیب؛ چه دنبال پول و پست و مقام و دنیا!!! امام در صحنه­ی غیبت مشغول چه کاریست؟

 

پی­نوشت2:

یکی از روزهایی بود که کاش زمین باز می­شد. بخشی از دعای امام منتظر برای شیعه­ هاشه:

اللهم ان شیعتنا خلقت من شعاع انوارنا ، و بقیة طینتنا ،

و قد فعلوا ذنوبا كثیرة ، اتكالا على حبنا و ولایتنا .

فان كانت ذنوبهم بینك و بینهم ، فاصفح عنهم ، فقد رضینا ، و ما كان منها فیما بینهم ، و قاص بها عن خمسنا ، و ادخلهم الجنة ، و زحزحهم عن النار ،

و لاتجمع بینهم و بین اعدائنا فی سخطك .


پروردگارا ! شیعیان ما از شعاع انوارما و باقیمانده طینت ما آفریده شده اند ، و ایشان باتکاء محبت و ولایت ما گناهان بسیارى را انجام داده اند ؛ اگر گناهانشان بین تو و ایشان مانع ایجاد كرده از آنان درگذر ، که ما از ایشان خشنود شده ایم ، و خطاهایى كه بین خودشان مرتكب شده اند را در برابر خمس ما بر ایشان ببخشاى ، و آنان را در بهشت و ارد ساز و از دوزخ دورگردان ، و ایشان را شامل غضبى كه بر دشمنان ما روا مى دارى ، قرار نده؛

زائران : نظرات
کلمات کلیدی این یادداشت: موعود ،آهنگ های قبلی این وبلاگ را از اینجا بردارید

دعای فرج

درک توحید به اضطرار

بر مشامم می رسد هر لحظه بوی کربلا


آمار وبلاگ
کل بازدید:
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :