تبلیغات
مراقبه های زهیر::: مردی که امام مراقبتش کرد و به او حیات طیبه بخشید:::: Zoheir's vighilance
همان دور مانده بود. نه یک قدم پیش و نه یک قدم پس. بینابین راه! پسری دیگر از اولاد علی در راه بود. کاروانی راه انداخته بود که می بایست این روزها می رسید. زهیری بود که مانده بود کجا خیمه اش را بزند... نزدیک یا دور؟!

کفری برای ایمان...

دوشنبه 4 آبان 1388 06:04 ب.ظ

ارسال شده در: مشارطه های زهیر


مبارزان کوچک؛ بسم الله... 

خط دیگرى است كه به نظر ما دشمن بر روى او هم دارد سرمایه‌‌گذارى میكند، منصرف كردن ذهن مردم از دشمنىِ دشمن است. اگر انسان بخواهد ضربه نخورد، باید نقش دشمن را ببیند. یكى از لوازم توجه و ملاحظه براى ضربه نخوردن، دیدن دشمنى است كه می خواهد به ما ضربه بزند؛ از این ما را نباید غافل كنند. خط اغفالِ به خصوص خواص و نخبگان از تأثیر دشمن، یكى از خطوط القائى و تبلیغاتى دشمن است. حالا طرق مختلفى البته براى این كار دارند. تا كسى بگوید دشمن، میگویند: آقا شما همه‌‌اش به گردن دشمن مى‌‌اندازید! خوب، هست دشمن؛ چرا نمى‌‌بینیم دشمن را؟

این كه گاهى از بعضى زبان‌ها شنیده می‌شود - كه درست است - كه ما با نظام مسلطِ بر دنیا چالش داریم و مسئله داریم، یك واقعیت است. طبیعت اسلام این است؛ «فمن یكفر بالطّاغوت و یؤمن باللَّه فقد استمسك بالعروة الوثقى». این معناى اسلام است. یعنى ایمان باللَّه به تنهایى كافى نیست؛ كفر به طاغوت، مقدمه‏ى صحت و صداقت و قبولى ایمان باللَّه است. كفر به طاغوت یعنى چه؟ یعنى همین نظام‌هاى سلطه‏ى موجود در دنیا.

پی نوشت:

کلیپ صوتی بیانات مقام معظم رهبری در مورد صبر، به آدرس زیر در اختیار دوستان قرار می گیرد. علاقه مندان می توانند با قرار دادن آدرس زیر در وبلاگ خود، این صوت را در اختیار بازدیدکنندگان وبلاگ خود قرار دهند. http://www.pelak14.ir/musicblog/agha_sabr.mp3
زائران : نظرات
کلمات کلیدی این یادداشت: دشمن شناسی ، انقلاب فرهنگی ، تحول علوم انسانی ، تحریف ، جنبش نرم افزاری ،

یادداشت های مرتبط: بیانات ‏در اولین دیدار با نمایندگان مجلس هشتم‏ ، بیانات در دیدار اعضای مجلس خبرگان رهبری ،

آهنگ های قبلی این وبلاگ را از اینجا بردارید

دعای فرج

درک توحید به اضطرار

بر مشامم می رسد هر لحظه بوی کربلا


آمار وبلاگ
کل بازدید:
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :