تبلیغات
مراقبه های زهیر::: مردی که امام مراقبتش کرد و به او حیات طیبه بخشید:::: Zoheir's vighilance
همان دور مانده بود. نه یک قدم پیش و نه یک قدم پس. بینابین راه! پسری دیگر از اولاد علی در راه بود. کاروانی راه انداخته بود که می بایست این روزها می رسید. زهیری بود که مانده بود کجا خیمه اش را بزند... نزدیک یا دور؟!

نیاز شهر روزه

دوشنبه 9 شهریور 1388 06:35 ب.ظ

ارسال شده در:


رهایمان کن از تعزز و حمیت الهی... 

الهی رحم آر بر ما، به هنگام هجوم محنت بعد از وفور نعمت؛ حمله اضطراب بعد از آرامش، یورش بی قراری و تنها ماندگی بعد از سکینه و مودت؛ تغذیه از منجلاب لجاجت و سماجت بعد از حسن استجابت؛

الهی رحم آر بر آن مشتاق ناتوان، که بسیار دوست می داشت در برابر بلاهایت همچون بارش نعمت هایت سکوت کند و رسم ادب بندگی بجای آورد؛ اما در گذر ابر محنت، زبان به شیون و زاری گشوده و به شکوه و شکایت و گله روی آورده است. دوام نعمت را فراموش ساخته و گمان شیطنت، به مصلحت و حکمتت پرداخته؛ الهی رحم آر که گستاخی به آستانت نباشد. پس عبور ما را از کلاس امتحان های سنگینت آسان کن و صبوری بر دل مضطربمان عنایت فرما.

الهی خود_مشغولانیم و غایب از حضور ؛ فراموش کاران عهد ادب بندگی و اسیران مملکت درماندگی؛ طاغوت است که بی چاره مان کرده و ذائقه ناسوت است که از فطرتمان آواره ساخته. قهقهه های مستانه ی شیطان در پس بدی های رفتارمان بلند شده، و زوزه های سربازانش بر سر لاشه و تعفن ساخته های باطنمان به عمق دوزخ برخاسته است. الهی بد معامله کردیم و پشیمانیم. زیانکارانیم و مال باختگانیم. ره مانده ایم و ابن السبیل!!!

الهی، ای مهربان پرورش دهنده ما؛ دمی از سینه ی پر شیر فطرت تغذیه مان کن و یادمان آور که کجا را باید قبله ی خود کنیم. یادمان آور که اصالت از قبله بر می خیزد و قبیله حجاب است. سجده رو به قبله آرند و سکه به اسم قبیله زنند!  

الهی؛ ای که هر بخششی که کردی جز به رحمت و فضل و کرمت نبود؛ بخششی دیگر و عطایی دیگر کن که هیچ نعمتی را از خود نبینیم و بنده صاحب ملک نباشیم. حکومت تنها از آن توست ای مالک الملک عزیز و بی رقیب.

الهی؛ به مهمانی ات دعوتمان کردی و سفره اکرام بر بندگان گشودی. چه بد مهمانی هستم که کاهلی و سستی در سفره حضور کنم. لشگر سستی و یأس، از راهمان کنار زن تا آشنای نجوای امینان سفره ات باشم.

آمین یا رب العالمین
زائران : نظرات
کلمات کلیدی این یادداشت: نیایش ، غربت ،آهنگ های قبلی این وبلاگ را از اینجا بردارید

دعای فرج

درک توحید به اضطرار

بر مشامم می رسد هر لحظه بوی کربلا


آمار وبلاگ
کل بازدید:
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :