تبلیغات
مراقبه های زهیر::: مردی که امام مراقبتش کرد و به او حیات طیبه بخشید:::: Zoheir's vighilance
همان دور مانده بود. نه یک قدم پیش و نه یک قدم پس. بینابین راه! پسری دیگر از اولاد علی در راه بود. کاروانی راه انداخته بود که می بایست این روزها می رسید. زهیری بود که مانده بود کجا خیمه اش را بزند... نزدیک یا دور؟!

داااااااااد

سه شنبه 24 اسفند 1389 03:06 ب.ظ

ارسال شده در: مراقبه های زهیر


خبرت خرابتر کرد جراحت جدایی... چو خیال آب روشن که به تشنگان نمایی

......

گیرم که از آن بالا بالاها آمده‌ام؛ این پایین پایینا چی‌کارم داری؟ آ خدا؟ خستگی هم حدی دارد؛ کوفتگی هم اندازه‌ای دارد؛ فدای مشت‌های جباریت بشوم آخر؛ دیگر به لب رسیده این جان به لب آمده! این اسب نفس بریده که دیگر طاقت تازیانه ندارد!

برای چه قلب بخشیدی؛ مگر بجز مهر؟ پس چرا آب و نانش نمی‌دهی؟ چرا پرش نمی‌کنی؟ چرا این‌قدر تنهایش می‌گذاری؟ تنهایم می‌گذاری که بروم و گدایی کنم؟! حاشا! پس چه کنم؟! چرا این دل را بزرگتر از همه‌ی این دنیا آفریدی که همه‌ی دنیا هم پرش نکند؟

آیا می‌خواهی همین‌گونه ولش کنم که از بی‌مهری جان دهد؛ یا دل به صدایی بسپارم که دمی مرحمش باشد؟! جانم فدای تو ولی مگر قرار نیست این جان را به باقی‌ات بسپارم؟! مگر قلب‌هایی نیستند که خانه‌ی تو می‌شوند؟ مگر قلب‌هایی نیستند که عرش تو می‌شوند و تو بر آن‌ها استوا می‌کنی؟!

از آن بالا هی چشمک نزنی که نزدیک است؟ از زمان ابراهیم سرکارمان گذاشتی که "الصبح قریب"! گیرم که زمان آنجا به چشم به هم زدنی بیش نیست؛ ولی یک چشم به هم زدن آن‌جا ما را این‌جا داغون می‌کند؛ داغوووووووووووووون؛ می‌خواهی هزار تا واو هم بزارم که به خودم بفهمانم چقدر خرابم؛ چقدر ول و شل و پاشیده؛

اگر مصلحت شریفتان ایجاب می‌کند، من غلط کردم که خواستم با جلالت هم دم‌خور شوم. من فدای جمالت.

من هوایی شدم و خواستم کمی نمک از جباریتت بگیرم؛ به عرشت قسم من نمک‌پرورده‌ی رحمت و فضل و کرمت هستم. همان نمک‌دان را برایم نشکن. دستی به سر و صورتم بکش؛ عید نزدیک است.

 

پی نوشت:

پیشنهاد می کنم صوت وبلاگ رو هم گوش کنیدو بارانی اگر بارید، جرعه ای هم مرا مهمان کنید.
زائران : نظرات
کلمات کلیدی این یادداشت: فریاد ،آهنگ های قبلی این وبلاگ را از اینجا بردارید

دعای فرج

درک توحید به اضطرار

بر مشامم می رسد هر لحظه بوی کربلا


آمار وبلاگ
کل بازدید:
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :